Categories
USD
We are in Social
19 czerwca
2015
bezpieczeństwo Wiadomości
3558 Views

MINDS.COM open sourceowy, anonimowy serwis społecznościowy

Minds.com to nowy serwis społecznościowy za którym stoi słynna grupa hakerów oraz aktywistów Anonymous. Za cel założyli sobie zdetronizować facebooka oraz inne serwisy oferując niespotykaną wcześniej prywatność, bezpieczeństwo, integracje z bitcoin oraz transparentność zasad promocji postów.

minds1

Minds.com posiada te same podstawowe funkcje jak każda inna strona społecznościowa. Możemy wstawiać posty widoczne dla obserwujących nas osób, a obserwujący mogą swobodnie komentować lub promować dany wpis. Jednak w odróżnieniu od swoich konkurentów nie będą zarabiać na publikowanych materiałach, a co więcej wszystkie wiadomości są szyfrowane dzięki czemy reklamodawcy oraz rządy nie będą w stanie poznać ich treści.

Aplikacja ta ma również jedną dużą funkcję której próżno szukać gdzie indziej. Nagradza ona ludzi za aktywność poprzez pisanie postów, głosowanie, komentowanie czy dzielenie się plikami. W zamian za takie aktywności dostajemy punkty które mogą być zamienione na odsłony. Oznacza to, że im jesteśmy bardziej aktywni w tym serwisie, tym bardziej będziemy promowani przez sieć.

 mindss

Autorzy strony opisują ten mechanizm jako

„sieć która nagradza Cię za rozwój”

Strona została oficjalnie zaprezentowana jako wersja online oraz aplikacja mobilna na android ora IOS. Zespół odpowiedzialny za cały projekt udostępnił go jako open source więc każdy może uczestniczyć w rozwoju tej sieci.

Zapraszamy do przyłączenia się do sieci. Coinformacje już tam są.
www.minds.com/coinformacje
oraz grupa dyskusyjna Bitcoin & Blockchain


shutterstock_82383217Bitfinex wprowadza Multi-Sig
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
bezpieczeństwo, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
bezpieczeństwo, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
bezpieczeństwo, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.