Categories
USD
We are in Social
04 lipca
2015
Wiadomości
1348 Views

BITWAGE: zdywersyfikuj swoją wypłatę

Bitwage postanowiło zrewolucjonizować sposób wynagradzania pracowników. Dzięki temu serwisowi możliwym jest obniżenie kosztów takich operacji, znacznie przyspieszyć cały proces oraz korzystanie z rozwiązań których próżno szukać przy tradycyjnych sposobach.

bitwage

Średni koszt wypłat dla pracowników wynosi około 8% który pokrywa wszelkie prowizje, trwa od 3 do 5 dni roboczych oraz istnieje ryzyko związane z płynnością takich wypłat. Bitwage umożliwia pracownikom otrzymywanie wypłaty w Bitcoin oraz wprowadzanie płatności Bitcoin w serwisach internetowych. Niestabilny kurs dotychczas odstraszał wiele osób od takiego rozwiązania.

Zespół Bitwage dostrzegł ten problem i stworzyli oni nową usługę Bitwage Cloud Savings. Dzięki współpracy z Bitreserve, Bitwage od teraz umożliwia użytkownikom opcje podzielenia swoich dochodów pomiędzy 9 walut oraz 4 metale szlachetne włączając w to Dolary, Bitcoiny, Euro, Funty, Meksykańskie Peso, Złoto czy Srebro. Dzięki tej usłudze otrzymywanie wypłaty w każdym miejscu na świecie nigdy nie było prostsze.

Od wypłaty do wypłaty, użytkownicy Bitwage będą w stanie zdecydować jak ich wynagrodzenie zostanie zapłacone. Jeśli pracujemy w Polsce i chcemy otrzymywać wypłatę w Euro, jesteśmy programistą mieszkającym w iglo na Antarktydzie i chcemy otrzymywać wynagrodzenie w złocie czy Grekiem chcącym dostawać wypłatę w dolarach, Bitwage daje nam taką możliwość.

bitwage how to

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest niezależność od swojego banku oraz tradycyjnego systemu bankowego. Nie ma potrzeby połączenia naszego konta bankowego z kontem w serwisie dzięki czemu nareszcie powstało rozwiązanie dla osób nie korzystających z banków. Takie osoby mogą wreszcie brać udział globalnym cyfrowym handlu jednocześnie unikając wolnych oraz drogich tradycyjnych pośredników płatności.

Celem serwisu jest stworzenie globalnego, taniego oraz działającego ponad granicami geopolitycznymi systemu umożliwiającemu pracownikom oraz pracodawcom na całym świecie unikać limitów nakładanych przez tradycyjną bankową infrastrukturę poprzez połączenie wolności jaką daje Bitcoin z walutami oraz aktywami jakie sobie wybierzemy.

Dzięki takim rozwiązaniom nowe osoby które wkraczają w świat walut kryptograficznych nie będą zmuszone do posiadania konta bankowego co jest idealnym rozwiązaniem chociażby dla krajów rozwijających się, gdzie tradycyjna bankowość nie istnieje. Pozwala to również zdywersyfikować nasze przychody dzięki czemu mamy możliwość lepszego zabezpieczenia się przed częstymi ostatnio nagłymi wahaniami kursu walut.


magnrlogoMagnr: Konta oszczędnościowe oparte o blockchain
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.