Categories
USD
We are in Social
12 sierpnia
2015
biznes Polska Wiadomości
1965 Views

InPay: Płać Bitcoinem za wszystko w Internecie

InPay umacnia swoją pozycję na rodzimym podwórku jeśli chodzi o lidera w dostarczaniu rozwiązań płatniczych wykorzystujących walutę Bitcoin. StartUp ten, mający swoją siedzibę w warszawie umożliwia prostą akceptacje przez sklepy stacjonarne oraz sklepy online bitcoinów dzięki czemu możemy używać tej waluty w życiu codziennym. W końcu do tego została między innymi stworzona.
[clear]
inpayrachunki
[clear]
Zespół InPay dokłada wszelkich starań, aby najbardziej popularne i praktyczne usługi były w zasięgu tych cyfrowych monet i tak możliwa jest płatność BTC w ponad 1000 sklepów działających na platformie Shoplo, możemy doładować telefon w sieci T-Mobile czy opłacić leczenie w warszawskim szpitalu Medicover.
[clear]
Jednak usługa inpay.pl/rachunki wprowadza zupełnie nowy standard jeśli chodzi o używanie Bitcoin w życiu codziennym. Od teraz mamy możliwość zasilenia każdego konta bankowego przy pomocy tej cyfrowej waluty z każdego miejsca na świecie. Możliwości są nieograniczone. Możemy opłacać zakupy na Allegro, każdym sklepie internetowym, płacić za aplikacje, filmy, kupować karty podarunkowe czy przesyłać środki ze Sri Lanki w ciągu kilku sekund. Maksymalna kwota jaką możemy przesłać jednorazowo tym sposobem wynosi 3000pln, a koszt takiej operacji wynosi 1pln niezależnie od przesyłanej kwoty.
[clear]
Lech Wilczyński, CEO InPay S.A
[clear]

To prawdziwa rewolucja. Praktycznie, można już teraz zapłacić bitcoinami za cokolwiek w Internecie. Ta metoda płatności umożliwi zasilenie rachunku w sytuacji gdy nie możemy skorzystać z konta bankowego, a mamy przy sobie portfel Bitcoin.

Bitcoin to cyfrowa waluta powstała w 2009 roku i od tego czasu konsekwentnie zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników oraz inwestorów. Inwestycje w StartUpy rozwijające tę technologię szacuje się już na setki milionów dolarów, a największe firmy oraz banki badają możliwości jakie niesie za sobą szersze zastosowanie tego rozwiązania. Dzięki zdecentralizowanemu charakterowi oraz braku granic geopolitycznych, Bitcoin może być alternatywą dla kulejącego ostatnio globalnego systemu finansowemu.

LINK: inpay.pl/rachunki
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
biznes, Polska, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
biznes, Polska, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
biznes, Polska, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.