Categories
USD
We are in Social
04 listopada
2015
Artykuły Wiadomości
1537 Views

Gify okolicznościowe

Społeczność Bitcoin jest jedną z najmocniejszych stron tego projektu. Z racji otwartego kodu źródłowego samego bitcoina to oni musieli stworzyć wszystkie narzędzia do jego obsługi, wymieniać tysiące wiadomości czy postów na forach internetowych w celu dyskusji nad możliwościami i sprawić, że projekt ten będzie zrozumiały nie tylko dla programistów. W początkowych latach swojego istnienia był on tylko ‚śmiesznymi internetowymi pieniędzmi’ za które można było kupić jedynie nie do końca legalne rzeczy za pośrednictwem internetu.
Społeczność bitcoin jest bardzo kreatywna co przejawia nie tylko w linijkach kodu nowych aplikacji, ale również w komentarzach bieżących wydarzeń. Poniżej znajdziecie zestawieni gifów obrazujących aktualne ruchy cen.
[clear]
[quote font_size=”23″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]Kiedy nic się nie dzieje[/quote]

[quote font_size=”21″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]Kiedy bańka się zaczyna lub kończy[/quote]


[quote font_size=”21″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]Gdy bańka pęka[/quote]


[quote font_size=”21″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]W przypadku, gdy DOGE zyskuje na wartości[/quote]

[quote font_size=”21″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]Reakcja osób które znają bitcoina na wahania cenowe[/quote]

View post on imgur.com

[quote font_size=”21″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]Prawdopodobny scenariusz na najbliższe miesiące[/quote]

[quote font_size=”21″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]Cena przy masowej adaptacji Bitcoin[/quote]
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Artykuły, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Artykuły, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Artykuły, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.