Categories
USD
We are in Social
04 listopada
2015
biznes Polska Wiadomości Wydarzenia
972 Views

Mikołajkowe spotkanie Crowdfunding i Bitcoin czyli Beesfund i Bitcurex

8 grudnia 2015 roku w Warszawie odbędzie się mikołajkowe spotkanie którego tematem przewodnim będzie Bitcoin. Patronat nad wydarzeniem  objęli Beesfund, Satoshi.pl, Bitcurex oraz Coinformacje.
[clear]
Na spotkaniu odbędą się prelekcje wraz z panelami dyskusyjnymi na temat walut ekosystemu Bitcoin, blockchaina, inwestycji alternatywnych oraz walut kryptograficznych. Więc jeśli interesujesz się tą tematyką lub chcesz zacząć swoją przygodę zapraszamy 8.12.2015 do Centrum Golf które mieści się przy ulicy Burakowskiej 15 w Warszawie.
[clear]
meeting
[clear]
Szczegóły: WYDARZENIE NA FB

Na uczestników będą czekały drobne podarunki!
Najczęściej czytane

13 maja 2015
biznes, Polska, Wiadomości, Wydarzenia
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
biznes, Polska, Wiadomości, Wydarzenia
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
biznes, Polska, Wiadomości, Wydarzenia
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.