Postaw dom za Bitcoin

Bitcoin ma dopiero 6 lat jednak konsekwentnie zdobywa nowych sympatyków oraz podbija nowe branże. Z uwagi na jego praktyczność i innowacyjny charakter firmy na całym świecie decydują się na akceptację tej waluty w zamian za swoje usługi.


BonusDomBud jest firmą budowlaną z rodzimego podwórka która jako pierwsza w Polsce, a może i nawet na świecie umożliwia budowę wymarzonego domu za Bitcoin. Na stronie internetowej podane są ceny zarówno w złotówkach, euro oraz Bitcoin i tak już za kilkadziesiąt bitcoinów możemy spełnić nasze marzenie.

Marek Dziewiątkowski, prezes BonusDomBud:

Śledzimy na bieżąco nowe
rozwiązania i technologie. W związku z rosnącą popularnością rozliczeń
za pomocą wirtualnej waluty jaką jest Bitcoin, zdecydowaliśmy się
dołączyć do grona firm posługujących się tym środkiem płatniczym i
udostępnić możliwość płacenia za nasze wyroby i usługi w tej walucie.


Bitcoin zdobywa coraz więcej entuzjastów. Dzięki ostatniej interpretacji UE w sprawie naliczania VAT, gdzie uznano Bitcoin jako pełnoprawną walutę na równi z euro, dolarem czy złotówką przedsiębiorcy mogą bez obaw dołączać do tego ekosystemu. Praktycznie możliwym już jest normalne życie płacąc tylko i wyłącznie w Bitcoin, a od teraz możemy nawet postawić swój budynek. Bitcoin rozwija się w zdecydowanie dobrym kierunku.


szczegóły: http://www.bonusdombud.pl

About The Author

if you are the smartest person in the room you are in the wrong room. Blockchain skaluje zaufanie, zróbmy z tym coś fajnego.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *