Categories
USD
We are in Social
04 listopada
2015
Polska Wiadomości
1593 Views

Postaw dom za Bitcoin

Bitcoin ma dopiero 6 lat jednak konsekwentnie zdobywa nowych sympatyków oraz podbija nowe branże. Z uwagi na jego praktyczność i innowacyjny charakter firmy na całym świecie decydują się na akceptację tej waluty w zamian za swoje usługi.
[clear]
BonusDomBud jest firmą budowlaną z rodzimego podwórka która jako pierwsza w Polsce, a może i nawet na świecie umożliwia budowę wymarzonego domu za Bitcoin. Na stronie internetowej podane są ceny zarówno w złotówkach, euro oraz Bitcoin i tak już za kilkadziesiąt bitcoinów możemy spełnić nasze marzenie.
[clear]
Marek Dziewiątkowski, prezes BonusDomBud:

Śledzimy na bieżąco nowe
rozwiązania i technologie. W związku z rosnącą popularnością rozliczeń
za pomocą wirtualnej waluty jaką jest Bitcoin, zdecydowaliśmy się
dołączyć do grona firm posługujących się tym środkiem płatniczym i
udostępnić możliwość płacenia za nasze wyroby i usługi w tej walucie.

[clear]
Bitcoin zdobywa coraz więcej entuzjastów. Dzięki ostatniej interpretacji UE w sprawie naliczania VAT, gdzie uznano Bitcoin jako pełnoprawną walutę na równi z euro, dolarem czy złotówką przedsiębiorcy mogą bez obaw dołączać do tego ekosystemu. Praktycznie możliwym już jest normalne życie płacąc tylko i wyłącznie w Bitcoin, a od teraz możemy nawet postawić swój budynek. Bitcoin rozwija się w zdecydowanie dobrym kierunku.


szczegóły: http://www.bonusdombud.pl
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Polska, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Polska, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Polska, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.