Categories
USD
We are in Social
04 listopada
2015
Polska Wiadomości
1023 Views

Sprzedaj na BitBay, wypłać w bankomacie

Od dzisiaj możliwym będzie wypłacenie środków z BitBay w jednym z ponad sześciu tysięcy bankomatów za pośrednictwem telefonu. Z takiej możliwości będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy platformy, zarówno ci ze zweryfikowanym kontem jak i niezweryfikowanym.
[clear]
Cały proces wygląda następująco:
Po zleceniu wypłaty z giełdy w bankomacie, otrzymujemy wiadomość email z kodem PIN oraz SMS z kodem. Następnie udajemy się do wybranego przez nas bankomatu (lista
bankomatów dostępna tutaj) i wybramy na ekranie opcję „Na Telefon”. Po przełączeniu się ekranu należy postępować zgodnie z instrukcjami czyli wpisać numer telefonu, PIN z wiadomości email oraz kod z wiadomości SMS. Po poprawnym wprowadzeniu danych będziemy mogli odebrać gotówkę.
[clear]
bitbay_atm_3
[clear]
Dostępnymi nominałami wypłat z bankomatów są 100, 200, 300, 500, 1000 oraz 2000 zł.
Wypłaty w bankomatach obsługiwane przez giełdę codziennie w godzinach 8:00 – 22:00.
Koszt wypłat to 10 zł (dla kwot 100 – 1000 zł) lub 20 zł (dla 2000 zł).
[clear]
Dzięki takim udogodnieniom praktycznie nie musimy już korzystać z usług bankowych, aby nabyć lub sprzedać Bitcoiny w Polsce. Pokazuje to, że jednak mamy alternatywę jeśli chodzi o przechowywanie oraz używanie naszych środków w formie cyfrowej.
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Polska, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Polska, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Polska, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.