Sprzedaj na BitBay, wypłać w bankomacie

Od dzisiaj możliwym będzie wypłacenie środków z BitBay w jednym z ponad sześciu tysięcy bankomatów za pośrednictwem telefonu. Z takiej możliwości będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy platformy, zarówno ci ze zweryfikowanym kontem jak i niezweryfikowanym.


Cały proces wygląda następująco:
Po zleceniu wypłaty z giełdy w bankomacie, otrzymujemy wiadomość email z kodem PIN oraz SMS z kodem. Następnie udajemy się do wybranego przez nas bankomatu (lista
bankomatów dostępna tutaj) i wybramy na ekranie opcję „Na Telefon”. Po przełączeniu się ekranu należy postępować zgodnie z instrukcjami czyli wpisać numer telefonu, PIN z wiadomości email oraz kod z wiadomości SMS. Po poprawnym wprowadzeniu danych będziemy mogli odebrać gotówkę.

bitbay_atm_3

Dostępnymi nominałami wypłat z bankomatów są 100, 200, 300, 500, 1000 oraz 2000 zł.
Wypłaty w bankomatach obsługiwane przez giełdę codziennie w godzinach 8:00 – 22:00.
Koszt wypłat to 10 zł (dla kwot 100 – 1000 zł) lub 20 zł (dla 2000 zł).

Dzięki takim udogodnieniom praktycznie nie musimy już korzystać z usług bankowych, aby nabyć lub sprzedać Bitcoiny w Polsce. Pokazuje to, że jednak mamy alternatywę jeśli chodzi o przechowywanie oraz używanie naszych środków w formie cyfrowej.

About The Author

if you are the smartest person in the room you are in the wrong room. Blockchain skaluje zaufanie, zróbmy z tym coś fajnego.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *