Categories
USD
We are in Social
19 listopada
2015
Wiadomości
1156 Views

/faucet – coinformacje rozdaje Bitcoiny

Strona Coinformacje.pl wciąż się rozwija! Ponad 120 wpisów zaowocowało kilkoma tysiącami wyświetleń dziennie i dziesiątkami wiadomości. Portalowi przyświeca cel edukacji w zakresie walut kryptograficznych oraz prezentowania najnowszych rozwiązań oraz projektów z tej dziedziny. Nic jednak lepiej nie działa jak praktyka.
[clear]
Można czytać setki stron, słuchać godzin wykładów jednak najszybciej w zrozumieniu danej sprawy pomoże praktyka. I tak dzisiaj premierę swoją ma /FAUCET czyli nic innego jak bitcoinowy kranik dzięki któremu będziesz mógł/mogła dostać pierwsze bitcoiny kompletnie za darmo. Jedyne co trzeba zrobić to wkleić adres portfela bitcoin i wcisnąć przycisk „Claim Bitcoin”
[clear]

[clear]
Listę polecanych portfeli przez Coinformacje znajdziesz w zakładce /jak-zaczac
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.