Dwa nowe narzędzia od COLU


Colu, startup zajmujący się smart kontraktami w technologii blockchain mający swoją siedzibę w Izraelu zaprezentował dwa nowe rozwiązania- Dashboard i SDK explorer. Narzędzia takie są konsekwencją w rozwijaniu oraz poznawaniu możliwości blockchaina.
[clear] Colu Dashboard służy do przeglądania oraz zarządzania cyfrowymi aktywami. Pozwala użytkownikom na monitorowania statusu swoich aktywów, podgląd transakcji, tworzenie oraz przesyłanie aktywów czy możliwość przerabiania swoich aplikacji mobilnych.

„Wierzymy, że dzięki Colu Dashboard  korzystanie z cyfrowych aktywów stanie się łatwiejsze, bardziej intuicyjne i dostarczy więcej zabawy”

[clear] SDK explorer jest dedykowane dla programistów. Umożliwia on szybkie testowanie oraz analizowanie kodu. Dzięki takiej funkcjonalności Colu znacznie wyróżnia się na tle konkurencji ponieważ ponieważ pozwala na zaprojektowanie blockchainowej aplikacji i uruchomienie jej bezpośrednio w explorerze dzięki czemu rezultaty są dostępne natychmiastowo.

[clear] Colu jest jednym z pierwszych tego rodzaju projektów. Są oni autorami Colored Coins™ i wciąż rozwijają technologię cyfrowych aktywów generowanych w blockchain. Technologia jaka stoi za bitcoinem jest bardzo skomplikowana i trudna do zrozumienia dla nowych użytkowników. Aby to zmienić opracowali platformę, która wprowadzi wszystkich zainteresowanych w ten protokół.

Previous Bitcoin najlepszą walutą 2015
Next Co nas czeka w 2016?

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *