Categories
USD
We are in Social
29 grudnia
2015
Software Technologia Wiadomości
931 Views

Dwa nowe narzędzia od COLU

Colu, startup zajmujący się smart kontraktami w technologii blockchain mający swoją siedzibę w Izraelu zaprezentował dwa nowe rozwiązania- Dashboard i SDK explorer. Narzędzia takie są konsekwencją w rozwijaniu oraz poznawaniu możliwości blockchaina.
[clear]
Colu Dashboard służy do przeglądania oraz zarządzania cyfrowymi aktywami. Pozwala użytkownikom na monitorowania statusu swoich aktywów, podgląd transakcji, tworzenie oraz przesyłanie aktywów czy możliwość przerabiania swoich aplikacji mobilnych.

„Wierzymy, że dzięki Colu Dashboard  korzystanie z cyfrowych aktywów stanie się łatwiejsze, bardziej intuicyjne i dostarczy więcej zabawy”

[clear]
SDK explorer jest dedykowane dla programistów. Umożliwia on szybkie testowanie oraz analizowanie kodu. Dzięki takiej funkcjonalności Colu znacznie wyróżnia się na tle konkurencji ponieważ ponieważ pozwala na zaprojektowanie blockchainowej aplikacji i uruchomienie jej bezpośrednio w explorerze dzięki czemu rezultaty są dostępne natychmiastowo.

[clear]
Colu jest jednym z pierwszych tego rodzaju projektów. Są oni autorami Colored Coins™ i wciąż rozwijają technologię cyfrowych aktywów generowanych w blockchain. Technologia jaka stoi za bitcoinem jest bardzo skomplikowana i trudna do zrozumienia dla nowych użytkowników. Aby to zmienić opracowali platformę, która wprowadzi wszystkich zainteresowanych w ten protokół.
Najczęściej czytane

13 maja 2015
Software, Technologia, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Software, Technologia, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Software, Technologia, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.