Categories
USD
We are in Social
07 lutego
2016
Wiadomości
759 Views

World of Tanks akceptuje Bitcoin

Wargaming, twórca jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat World of Tanks, World of Warplanes czy World of Warships akceptuje Bitcoiny na terenie US
[clear]
Pierwsza informacja pojawiła się na popularnej stronie World of Warships:

[clear]
[quote font=”arial” font_size=”18″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]”Mamy przyjemność ogłosić, że czołgiści, piloci oraz marynarze w U.S. mają dostęp do nowej metody płatności za pojazdy Premium oraz Złoto-Bitcoin! Będziecie mogli natychmiastowo dokonać prostych i bezpiecznych płatności  z każdego portfela Bitcoin dzięki naszemu partnerowi BitPay.”[/quote]

[clear]
BitPay potwierdził tę wiadomość na swoim firmowym blogu:
[clear]
[quote font=”arial” font_size=”15″ bgcolor=”#” color=”#” bcolor=”#” arrow=”no”]”Od teraz gracze w USA mogą używać bitcoina do kupna wirtualnego złota używanego jako walutę Wargamming w takich grach jak World of Tanks, World of Warships, czy World of Warplanes.”[/quote]

[clear]
Wargaming jest firmą mającą swoją siedzibę na Cyprze specjalizującą się w grach strategicznych MMO (massively-multiplayer online). Zaczynali jako mała firma na białorusi, jednak szybko odnieśli międzynarodowy sukces dzięki swojemu flagowemu tytułowi World of Tanks. Obecnie posiadają ponad 15 tytułów w swoim portfolio. W rozliczeniu za 2012 rok zadeklarowali ponad €218 obrotu.

[clear]
W grudniu 2015 roku Wargaming ogłosiło, że ich trzy główne projekty posiadają ponad 150 milionów zarejestrowanych użytkowników, jednak nie jest do końca jasne ile z nich jest aktywnych.
[clear]
Nie jest to pierwsza popularna gra MMO która postanowiła wprowadzić płatności Bitcoin do swojego systemu. Minecraft ogłosił sprzedanie ponad 22 milionów zarejestrowanej wersji gry, a zeszłego lata serwer PlayMC zaprezentował możliwość zarabiania bitcoin poprzez grę w Minecraft.
Bitcoin jest świetną alternatywną dla deweloperów jeśil chodzi o rozliczenia wewnątrz gry ponieważ gwarantuje on szybkie oraz bezpieczne płatności bez żadnych barier geopolitycznych dzięki czemu gracze z całego świata są na równych warunkach.
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.