Categories
USD
We are in Social
22 marca
2016
biznes Wiadomości
798 Views

Ripple otwiera biuro w Londynie


Za każdym razem, gdy ma miejsce dyskusja na temat waluty która w przyszłości ma szansę wejść do mainstreamu, Ripple nie występuje w roli faworyta. Ripple nawet nie próbuje konkurować z innymi monetami ponieważ nie jest w żaden sposób zdecentralizowany, jest to scentralizowany system z prywatnym blockchainem. Mimo to projekt konsekwentnie rośnie i właśnie otworzył swoje biuro w Londynie, aby rozszerzyć swoje usługi w Europie.

[clear]


Otwarcie biura w stolicy Anglii jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ Londyn uważany jest za światowe centrum finansowe. Praktycznie każdy projekt z sektora finansowego, który myśli o globalnym działaniu ma otwarcie biura w londynie jako jeden z priorytetów

[clear]

Ripple CEO Chris Larsen:


„Jesteśmy podekscytowani naszą globalną ekspansją i otwarciem naszej siedziby w Lonydnie, jednym z najważniejszych centrów finansowych na świecie.

[clear]
Ripple konsekwentnie rozwija swój protokół i z powodzeniem przemyca technologię blockchain i cały nowy ekosystem do świata finansów, które wyraża coraz większe zainteresowanie takimi rozwiązaniami. Jedni z najważniejszych partnerów ripple, włączając w to banki Fidor oraz Santander są zlokalizowane w Europie, a rozwiązania pozwalające na przesyłanie wartości bez granic geopolitycznych stają się coraz bardziej popularne w tym regionie.
[clear]

Czytaj: Dlaczego banki wolą Ripple od Bitcoin?

[clear]
Może zdarzyć się tak, że Europejskie banki będą pierwszymi które zdecydują się na przeniesienie swojej infrastruktury do technologii blockchain. Biuro w londynie jest dopiero pierwszym krokiem w tym kierunku. O znajadywanie nowych partnerów oraz ekspansję będzie odpowiedzialna nowa dyrektor do spraw sprzedaży e Europie,  Patricia Pittomvils.

[clear]
Jest to wiadomość warta odnotowania, ponieważ Ripple ma teraz biura na trzech różnych kontynentach, łącząc cztery miasta z całego świata. Od teraz Europa, Ameryka północna oraz Australia jest na liście i firma może zacząć umacniać swoją pozycję w tych regionach. Kolejnym kierunkiem wydaje się Azja, która bardzo dynamicznie się rozwija. Czekamy również na biuro w Polsce.

 
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
biznes, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
biznes, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
biznes, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.