Ripple otwiera biuro w LondynieZa każdym razem, gdy ma miejsce dyskusja na temat waluty która w przyszłości ma szansę wejść do mainstreamu, Ripple nie występuje w roli faworyta. Ripple nawet nie próbuje konkurować z innymi monetami ponieważ nie jest w żaden sposób zdecentralizowany, jest to scentralizowany system z prywatnym blockchainem. Mimo to projekt konsekwentnie rośnie i właśnie otworzył swoje biuro w Londynie, aby rozszerzyć swoje usługi w Europie.

[clear]


Otwarcie biura w stolicy Anglii jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ Londyn uważany jest za światowe centrum finansowe. Praktycznie każdy projekt z sektora finansowego, który myśli o globalnym działaniu ma otwarcie biura w londynie jako jeden z priorytetów

[clear]

Ripple CEO Chris Larsen:


„Jesteśmy podekscytowani naszą globalną ekspansją i otwarciem naszej siedziby w Lonydnie, jednym z najważniejszych centrów finansowych na świecie.

[clear] Ripple konsekwentnie rozwija swój protokół i z powodzeniem przemyca technologię blockchain i cały nowy ekosystem do świata finansów, które wyraża coraz większe zainteresowanie takimi rozwiązaniami. Jedni z najważniejszych partnerów ripple, włączając w to banki Fidor oraz Santander są zlokalizowane w Europie, a rozwiązania pozwalające na przesyłanie wartości bez granic geopolitycznych stają się coraz bardziej popularne w tym regionie.
[clear]

Czytaj: Dlaczego banki wolą Ripple od Bitcoin?

[clear] Może zdarzyć się tak, że Europejskie banki będą pierwszymi które zdecydują się na przeniesienie swojej infrastruktury do technologii blockchain. Biuro w londynie jest dopiero pierwszym krokiem w tym kierunku. O znajadywanie nowych partnerów oraz ekspansję będzie odpowiedzialna nowa dyrektor do spraw sprzedaży e Europie,  Patricia Pittomvils.

[clear] Jest to wiadomość warta odnotowania, ponieważ Ripple ma teraz biura na trzech różnych kontynentach, łącząc cztery miasta z całego świata. Od teraz Europa, Ameryka północna oraz Australia jest na liście i firma może zacząć umacniać swoją pozycję w tych regionach. Kolejnym kierunkiem wydaje się Azja, która bardzo dynamicznie się rozwija. Czekamy również na biuro w Polsce.

 

Previous Lisk zebrał ponad $6mln w przedsprzedaży
Next W 2016 inwestycje w ekosystem blockchain mogą wynieść ponad $10mld

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *