Categories
USD
We are in Social
05 kwietnia
2016
altcoin Prawo Wiadomości
2496 Views

Kup Ethereum za Złotówki na BitBay

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, projekt Ethereum znacznie zyskał na popularności. Jego niewątpliwymi zaletami jest stosunkowo prosta obsługa smart contractów oraz fakt, że jest bardzo interesującą alternatywą dla Bitcoina.
[clear]
Ethereum wraz ze wzrostem zainteresowania ze strony użytkowników konsekwentnie rozwija swoją infrastrukturę o nowych partnerów takich jak Microsoft czy największe światowe giełdy. Owocem takiego rozwoju tego ekosystemu była kapitalizacja rynku na poziomie 1 miliarda dolarów co dawało ponad 20% kapitalizacji Bitcoina. Obok takiego faktu nie można przejść obojętnie.
[clear]
Do grona partnerów wspierających projekt na którego czele stoi Vitalic Buterin dołączyła jedna z największych polskich giełd wymiany walut kryptograficznych BitBay.net
[clear]
Warto zauważyć, że większość giełd decydujących się na wprowadzenie Ethereum do swojej oferty ogranicza się do dadania pary ETH/BTC przez co wciąż potrzebujemy Bitcoinów, aby nabyć tokeny Ethereum. BitBay poszedł o krok dalej i umożliwił handel Ethereum za złotówki, dolary, euro oraz oczywiście Bitcoin.
[clear]
Jest to bardzo duże ułatwienie dla inwestorów zainteresowanych tym ekscytującym projektem ponieważ umożliwia zakup zasilając konto bezpośrednio z konta bankowego.
Polska społeczność dość entuzjastycznie przyjęła tę wiadomość i rynek ETH/PLN ma niemały wolumen, a obecnie cena za 1 ETH oscyluje w granicy 50pln.
[clear]
Założenie konta na BitBay jest darmowe, a sama giełda ma bardzo intuicyjny interfejs z szeregiem udogodnień dla klientów. Wartymi wymienienia funkcjami dostępnymi na giełdzie jest możliwość opłacania rachunków z poziomu swojego konta czy nawet wypłata środków w setkach bankomatów do kwoty 2000pln.
[clear]

Zarejestruj się: BitBay.net
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
altcoin, Prawo, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
altcoin, Prawo, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
altcoin, Prawo, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.