Kup Ethereum za Złotówki na BitBay

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, projekt Ethereum znacznie zyskał na popularności. Jego niewątpliwymi zaletami jest stosunkowo prosta obsługa smart contractów oraz fakt, że jest bardzo interesującą alternatywą dla Bitcoina.


Ethereum wraz ze wzrostem zainteresowania ze strony użytkowników konsekwentnie rozwija swoją infrastrukturę o nowych partnerów takich jak Microsoft czy największe światowe giełdy. Owocem takiego rozwoju tego ekosystemu była kapitalizacja rynku na poziomie 1 miliarda dolarów co dawało ponad 20% kapitalizacji Bitcoina. Obok takiego faktu nie można przejść obojętnie.

Do grona partnerów wspierających projekt na którego czele stoi Vitalic Buterin dołączyła jedna z największych polskich giełd wymiany walut kryptograficznych BitBay.net

Warto zauważyć, że większość giełd decydujących się na wprowadzenie Ethereum do swojej oferty ogranicza się do dadania pary ETH/BTC przez co wciąż potrzebujemy Bitcoinów, aby nabyć tokeny Ethereum. BitBay poszedł o krok dalej i umożliwił handel Ethereum za złotówki, dolary, euro oraz oczywiście Bitcoin.

Jest to bardzo duże ułatwienie dla inwestorów zainteresowanych tym ekscytującym projektem ponieważ umożliwia zakup zasilając konto bezpośrednio z konta bankowego.
Polska społeczność dość entuzjastycznie przyjęła tę wiadomość i rynek ETH/PLN ma niemały wolumen, a obecnie cena za 1 ETH oscyluje w granicy 50pln.

Założenie konta na BitBay jest darmowe, a sama giełda ma bardzo intuicyjny interfejs z szeregiem udogodnień dla klientów. Wartymi wymienienia funkcjami dostępnymi na giełdzie jest możliwość opłacania rachunków z poziomu swojego konta czy nawet wypłata środków w setkach bankomatów do kwoty 2000pln.

Zarejestruj się: BitBay.net

About The Author

if you are the smartest person in the room you are in the wrong room. Blockchain skaluje zaufanie, zróbmy z tym coś fajnego.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *