Kup Ethereum za Złotówki na BitBay


W ciągu ostatnich kilku miesięcy, projekt Ethereum znacznie zyskał na popularności. Jego niewątpliwymi zaletami jest stosunkowo prosta obsługa smart contractów oraz fakt, że jest bardzo interesującą alternatywą dla Bitcoina.
[clear] Ethereum wraz ze wzrostem zainteresowania ze strony użytkowników konsekwentnie rozwija swoją infrastrukturę o nowych partnerów takich jak Microsoft czy największe światowe giełdy. Owocem takiego rozwoju tego ekosystemu była kapitalizacja rynku na poziomie 1 miliarda dolarów co dawało ponad 20% kapitalizacji Bitcoina. Obok takiego faktu nie można przejść obojętnie.
[clear] Do grona partnerów wspierających projekt na którego czele stoi Vitalic Buterin dołączyła jedna z największych polskich giełd wymiany walut kryptograficznych BitBay.net
[clear] Warto zauważyć, że większość giełd decydujących się na wprowadzenie Ethereum do swojej oferty ogranicza się do dadania pary ETH/BTC przez co wciąż potrzebujemy Bitcoinów, aby nabyć tokeny Ethereum. BitBay poszedł o krok dalej i umożliwił handel Ethereum za złotówki, dolary, euro oraz oczywiście Bitcoin.
[clear] Jest to bardzo duże ułatwienie dla inwestorów zainteresowanych tym ekscytującym projektem ponieważ umożliwia zakup zasilając konto bezpośrednio z konta bankowego.
Polska społeczność dość entuzjastycznie przyjęła tę wiadomość i rynek ETH/PLN ma niemały wolumen, a obecnie cena za 1 ETH oscyluje w granicy 50pln.
[clear] Założenie konta na BitBay jest darmowe, a sama giełda ma bardzo intuicyjny interfejs z szeregiem udogodnień dla klientów. Wartymi wymienienia funkcjami dostępnymi na giełdzie jest możliwość opłacania rachunków z poziomu swojego konta czy nawet wypłata środków w setkach bankomatów do kwoty 2000pln.
[clear]

Zarejestruj się: BitBay.net

Previous Emercoin otwiera centrum badawcze blockchain
Next Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *