Tokeny z TheDAO wymienione na Bitcoin


Tokeny ETC o wartości około $100,000, które zostały wypłacone z kont TheDAO w czerwcu tego roku zostały zamienione na Bitcoin za pośrednictwem giełdy ShapeShift.

[clear] Założyciel firmy BOK CONSULTING oraz analityk kryptowalut Bok Khoo z Nowej Zelandii odkrył, że ktoś podzielił skradzione środki na części po 2,33 ETC każda i zamienił je na Bitcoin. Obecnie wymienione coiny leżą na adresie wypłaty podanym w serwisie shapeshift.

[clear] W sierpniu, Bok Khoo przeanalizował zmiany w blockchain Ethereum Classic i odkrył pojawienie się 3.6mln ETC na nowym koncie. Jest to dokładnie taka sama ilość, jaka została wypłacona 17 czerwca podczas ataku na TheDAO i podzieliła społeczność Ethereum.

[clear] Co więcej, 1000 tokenów Ethereum Classic wartych obecnie około $1500 zostało przesłanych na kolejne konto, które zdaniem Bok Khoo można połączyć z deweloperami Ethereum Classic.

[clear] Ostatnio gorącym tematem jest anonimowość kryptowalut i rosnąca popularność takich projektów jak Dash, Monero czy ZCASH. Bitcoin sam w sobie nie jest anonimowy, jednak dzięki takim serwisom jak mixery bitcoin, które mieszają ze sobą setki bitcoinów przez co zacierają ich historie możliwym jest ukrycie swoich monet. Ekosystem ethereum jak narazie nie ma w swoim arsenale takich możliwości.

Previous Na czym zarabiają chińskie giełdy?
Next vDice - ICO kasyna na Ethereum

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *