[ICO] GOLEM: Globalny Superkomputer

11.11.2016 rozpoczyna się przedsprzedaż tokenów zdecentralizowanego rynku dla mocy komputerowej o nazwie Golem.


Golem Network Token (GNT) są elementem sieci Golem i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić elastyczność oraz pewną kontrolę nad przyszłą ewolucją projektu. Autorzy twierdzą, że w ciągu sześciu miesięcy sieć osiągnie pełną produktywność.


Golem jest nazywany Superkomputerem z uwagi na możliwość połączenia się za jego pośrednictwem z komputerami na całym świecie i korzystając z ich mocy obliczeniowej wykonywać badania naukowe, renderować grafiki czy nawet kopać inne waluty kryptograficzne. Innymi słowy nie będziemy musieli inwestować w sprzęt, ponieważ wszystko będziemy mogli zrobić zdalnie.
Twórcy zadbali również o możliwość zarobku na użyczaniu sprzętu dla innych.


Koncept światowego superkomputera zdaje się mieć wiele mocnych argumentów. Wiele osób posiada bardzo mocne maszyny których używa głównie do grania w coraz bardziej wymagające sprzętowo gry. Takie hobby nie należy jednak do najtańszych, więc przy pomocy Golema mogli by odpłatnie udostępniać swoją moc obliczeniową.


Międzynarodowy zespół wizjonerów oraz programistów na którego czele stoi nasz rodak, Julian Zawistowski pracuje nad tym pomysłem od kilku lat. Zbudowali działającą wersję Alpha , pierwszą wersję i model jak ewentualnie może wyglądać Golem w przyszłości.


Po latach pracy są gotowi przedstawić owoc swoich starań całemu światu.
Tokeny możemy kupić na STRONIE ICO. Zespół założył minimalny próg zbiórki na 150000ETH , a maksymalny na 820000ETH co przy obecnym kursie daje odpowiednio 1,5 oraz 8,2 miliona dolarów.
[break]
Strona projektu: golemproject.net
S
trona ICO: golem.network/crowdfunding

[clear]

About The Author

if you are the smartest person in the room you are in the wrong room. Blockchain skaluje zaufanie, zróbmy z tym coś fajnego.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *