Categories
USD
We are in Social
10 listopada
2016
altcoin inwestycje Polska
1645 Views

[ICO] GOLEM: Globalny Superkomputer

11.11.2016 rozpoczyna się przedsprzedaż tokenów zdecentralizowanego rynku dla mocy komputerowej o nazwie Golem.

[clear]
Golem Network Token (GNT) są elementem sieci Golem i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić elastyczność oraz pewną kontrolę nad przyszłą ewolucją projektu. Autorzy twierdzą, że w ciągu sześciu miesięcy sieć osiągnie pełną produktywność.

[clear]
Golem jest nazywany Superkomputerem z uwagi na możliwość połączenia się za jego pośrednictwem z komputerami na całym świecie i korzystając z ich mocy obliczeniowej wykonywać badania naukowe, renderować grafiki czy nawet kopać inne waluty kryptograficzne. Innymi słowy nie będziemy musieli inwestować w sprzęt, ponieważ wszystko będziemy mogli zrobić zdalnie.
Twórcy zadbali również o możliwość zarobku na użyczaniu sprzętu dla innych.

[clear]
Koncept światowego superkomputera zdaje się mieć wiele mocnych argumentów. Wiele osób posiada bardzo mocne maszyny których używa głównie do grania w coraz bardziej wymagające sprzętowo gry. Takie hobby nie należy jednak do najtańszych, więc przy pomocy Golema mogli by odpłatnie udostępniać swoją moc obliczeniową.

[clear]
Międzynarodowy zespół wizjonerów oraz programistów na którego czele stoi nasz rodak, Julian Zawistowski pracuje nad tym pomysłem od kilku lat. Zbudowali działającą wersję Alpha , pierwszą wersję i model jak ewentualnie może wyglądać Golem w przyszłości.

[clear]
Po latach pracy są gotowi przedstawić owoc swoich starań całemu światu.
Tokeny możemy kupić na STRONIE ICO. Zespół założył minimalny próg zbiórki na 150000ETH , a maksymalny na 820000ETH co przy obecnym kursie daje odpowiednio 1,5 oraz 8,2 miliona dolarów.
[break]
Strona projektu: golemproject.net
S
trona ICO: golem.network/crowdfunding

[clear]
Najczęściej czytane

13 maja 2015
altcoin, inwestycje, Polska
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
altcoin, inwestycje, Polska
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
altcoin, inwestycje, Polska
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.