Categories
USD
We are in Social
03 grudnia
2016
Polska Wiadomości
350 Views

Zbiórka BTC na święta dla domu dziecka


Giełda BitBay oraz internetowy kantor Bitcantor organizuje zbiórkę na zakup prezentów dla podopiecznych  Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

[clear]
BitBay jest jedną z największych giełd z rodzimego podwórka i już nie raz pokazała, że chętnie angażuje się w działalności charytatywne czy promocyjne. Po sukcesie jakim zakończyła się zbiórka środków w Bitcoin na poprzedni finał WOŚP, tym razem zespół przygotował akcję mającą na celu wywołanie uśmiechu dla podopiecznych domu dziecka w Katowicach. Cała suma zebrana do 15.12.2016 zostanie przeznaczona na zakup prezentów świątecznych.
[clear]

Udział w zbiórce jest możliwy zarówno dla klientów BitBay, jak i dla osób nie posiadających konta na giełdzie. Strony, na których można dokonywać wpłat to:
[clear]

Dla niezalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj-info

[clear]

Dla zalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj
[clear]

Zbiórka trwa od 30.11.2016 do 15.12.2016 i na chwilę obecną (3.12.2016) zebrano już ponad 1.5 BTC!
[clear]

Cel jest szczytny i jako polska społeczność bitcoin mamy szansę pokazać, że potrafimy się zjednoczyć, a przy okazji uświadomić kolejne osoby o potencjale Bitcoina.
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Polska, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Polska, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Polska, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.