Categories
USD
We are in Social
23 stycznia
2017
Polska Wydarzenia
815 Views

Warsaw Block – 27.01.2017


Już w ten piątek w Warszawskim Campusie Google odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce spotkań o tematyce blockchain. Organizatorzy, czyli startup Coinfirm już przyzwyczaili nas do ciekawych gości i wysokiego poziomu prelekcji. Cykl Warsaw Block cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na unikatowe informacje jakie można uzyskać na wykładach oraz możliwość wymiany kontaktów z branży bitcoin i blockchain podczas przerw oraz podczas luźnych rozmów.
[clear]
16142329_370739959958300_2261933452521152013_n
[clear]
Na pierwszej w tym roku poruszone zostaną aspekty prawne w technologii blockchain oraz przedstawione nowe systemy dystrybucji treści.
Dr Arwid Mednis reprezentujący firmę Wierzbowski Eversheds oraz Jacek Czarnecki, Prawnik Technologiczny w kancelarii Wardynski & Partners przedstawą swoje spostrzeżenia na temat obecnego prawa i technologii blockchain. Maciej Olpiński zaprezentuje projekt userdfeeds.io, czyli projekt oparty na ekosystemie blockchain skupiający się na reputacji oraz rankingu treści publikowanych w internecie.
[clear]
Podczas przerwy networkingowej będzie można zadać nurtujące pytania oraz rozwiać wątpliwości. Spotkanie zkoańczy dyskusja oraz sesja Q&A z przedstawicielami Coinfirm oraz gośćmi.
[clear]

Darmowe bilety dostępne są za pośrednictwem wydarzenia na eventbrite: WARSAW BLOCK
[clear]
Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na FB:Warsaw Block – The Monthly Blockchain, Bitcoin and Startup Event

oraz na stronie Coinfirm
Najczęściej czytane

13 maja 2015
Polska, Wydarzenia
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Polska, Wydarzenia
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Polska, Wydarzenia
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.