Categories
USD
We are in Social
15 lutego
2017
Polska Wydarzenia
274 Views

Bitgoszcz – Nowy cykl spotkań o tematyce Bitcoin

Bitgoszcz to nowa inicjatywa mająca za zadanie szerzenie informacji o nowych technologiach na mapie kraju. W malowniczym miejscu z widokiem na Brdę oraz Operę Bydgoską będą miały miejsce spotkania na których zostaną poruszane bieżące tematy ze środowiska walut kryptograficznych, startupów czy inwestycji alternatywnych. Na każdym z cyklicznych spotkań będzie można posłuchać oraz porozmawiać ze skrupulatnie dobranymi prelegentami oraz praktykami specjalizującymi się w danej dziedzinie. Organizatorzy działają w środowisku już ponad 4 lata dzięki czemu możemy mieć pewność co do jakości informacji tam przedstawianych.
[clear]

Przystań By

Przystań Bydgoszcz

[clear]
Na spotkaniu mile widziani są wszyscy, bez względu na stopień znajomości takich technologii. Każde ze spotkań będzie poprzedzone krótką prezentacją omawiającą podstawy działania Bitcoina i Blockchain oraz wprowadzeniem ustaolny wcześniej temat przewodni.
[clear]
Będzie to również świetne miejsce do pokazania swoich projektów przez startupy szerszej, ale mocno stargetowanej publiczności jak i możliwość znalezienia okazji inwestycyjnej przez inwestorów prywatnych jak i fundusze. Wszystko w przyjaznej, kreatywnej atmosferze.
[clear]
Kiedy: 18.03.2016
GdzieTamka 2, 85-102 Bydgoszcz , Przystań Bydgoszcz
Biletyhttps://www.eventbrite.com/e/bitgoszcz-1-tickets-31942462766
Wydarzenie na FB:฿itgoszcz #1 – Bitcoin & Blockchain meetup

 


Wszystkie osoby oraz firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt pod adresem kontakt@bitgoszcz.pl
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Polska, Wydarzenia
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Polska, Wydarzenia
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Polska, Wydarzenia
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.