Bitgoszcz – Nowy cykl spotkań o tematyce Bitcoin


Bitgoszcz to nowa inicjatywa mająca za zadanie szerzenie informacji o nowych technologiach na mapie kraju. W malowniczym miejscu z widokiem na Brdę oraz Operę Bydgoską będą miały miejsce spotkania na których zostaną poruszane bieżące tematy ze środowiska walut kryptograficznych, startupów czy inwestycji alternatywnych. Na każdym z cyklicznych spotkań będzie można posłuchać oraz porozmawiać ze skrupulatnie dobranymi prelegentami oraz praktykami specjalizującymi się w danej dziedzinie. Organizatorzy działają w środowisku już ponad 4 lata dzięki czemu możemy mieć pewność co do jakości informacji tam przedstawianych.
[clear]

Przystań By
Przystań Bydgoszcz

[clear] Na spotkaniu mile widziani są wszyscy, bez względu na stopień znajomości takich technologii. Każde ze spotkań będzie poprzedzone krótką prezentacją omawiającą podstawy działania Bitcoina i Blockchain oraz wprowadzeniem ustaolny wcześniej temat przewodni.
[clear] Będzie to również świetne miejsce do pokazania swoich projektów przez startupy szerszej, ale mocno stargetowanej publiczności jak i możliwość znalezienia okazji inwestycyjnej przez inwestorów prywatnych jak i fundusze. Wszystko w przyjaznej, kreatywnej atmosferze.
[clear] Kiedy: 18.03.2016
GdzieTamka 2, 85-102 Bydgoszcz , Przystań Bydgoszcz
Biletyhttps://www.eventbrite.com/e/bitgoszcz-1-tickets-31942462766
Wydarzenie na FB:฿itgoszcz #1 – Bitcoin & Blockchain meetup

 


Wszystkie osoby oraz firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt pod adresem kontakt@bitgoszcz.pl

Previous Fundusze skupują roszczenia wobec Mt.Gox
Next Czy w przypadku hardforka Bitcoin giełdy wypłacą obie monety?

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *