Categories
USD
We are in Social
21 lutego
2017
Technologia Wiadomości
300 Views

Cena Ethereum przekroczyła $12 po ogłoszeniu nowych partnerów

JP Morgan, British Petroleum oraz Banco Satnander są na liście potencjalnych członków nowej grupy blockchainowej o roboczej nazwie Enterprise Ethereum na którego czele stoi Microsoft.

[clear]
Jak możemy się przekonać na CoinMarketCap, ether znacznie się umocnił i jego cena przekroczyła $12,5.
[clear]

chart
[clear]
Dziewiątego stycznia, Jeremy Miller z firmy ConsenSys zapowiedział stworzenie nowego konsorcjum mającego za zadanie odkrywanie nowych możliwości dla aplikacji Ethereum dla głównych graczy w branży.

„Poprzez dodanie kluczowych adaptatrów, propagadotorów oraz firm rozwijających Ethereum, chcemu dostarczyć platformę technologiczną, ale również wypracować model zarządzania oraz narzędzia do stworzenia standardów dla ‘Enterprise Ethereum’.
Miller napisał w poście na Medium

 

[clear]
Wysokie oczekiwania odnośnie konsorcjum oraz jego członków mogą stać na wzrostem ceny Ethereum. Powstanie tej grupy jest następstwem kilku istotnych wydarzeń w historii zdecentralizowanej platformy.
W listopadzie 2016 roku, Ethereum przeprowadziło Czwartego hardforka, aby poradzić sobie z falą ataków DDOS które były skierowane w sieć. Na początku 2017 zespół Ethereum ogłosił nowy system płatności pod nazwą Raiden, podobny do  bitcoinowego Lighting Network. Jedne z deweloperów zapowiedział, że  sieć może być gotowa już pod koniec pierwszego kwartału 2017.
Ethereum jest drugą największą walutą kryptograficzną na świecie. Pomimo wielu problemów wciąż dołączają nowi partnerzy. Czy ta rewolucyjna technologia przeskoczy w przyszłości kapitalizację rynku bitcoina?
Leave a ReplyNajczęściej czytane

13 maja 2015
Technologia, Wiadomości
Czy kopanie Bitcoin jest wciąż opłacalne?
Kopanie Bitcoinów to proces w którym zostajemy nagradzani monetami w zamian za utrzymywanie komputerów służących do weryfikacji transakcji w sieci. Górnicy zarabiają na Bitcoin jeśli cena rynkowa będzie wyższa niż koszt wydobycia czyli koszt sprzętu oraz prądu ponieważ takie komputery pracują non stop.
05 kwietnia 2016
Technologia, Wiadomości
Wystartował OpenBazaar- zdecentralizowana platforma do handlu
12 maja 2015
Technologia, Wiadomości
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin
Stacje benzynowe Lukoil na Litwie, Łotwie oraz Estonii akceptują Bitcoiny. Serwis SpectroCoin pośredniczy w przyjmowaniu tej waluty oraz jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne kwestie.