[EVENT] Warsaw Block:ICO Edition | Warszawa, 27.04


27 kiwetnia 2017 roku  w The Heart mieszczącym się w budynku WARSAW SPIRE pod adresem plac Europejski 1 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największego cyklu o szerokopojętej tematyce Blockchain – Warsaw Block.

Podczas wydarzeń organizowanych przez zespół Coinfirm- polskiego startupu działającego na polu AML & KYC. Spotykają się tam osoby biorące aktywny udział w tworzeniu całego ekosystemu wkół kryptowalut oraz pragnące zgłębić swoją wiedzę na ten temat.

Coinfirm jak zawsze zadbał o wysokiej klasy prelegentów dzięki czemu mamy okazję dowiedzieć się informacji na interesujący nas temat od źródła. Podczas ostatniego spotkania miało miejsce między innymi pierwsze ogłoszenie aktualizacji protokołu DASH przez Projekt Menadżera DASH

Na kwietniowej edycji poświęconej cieszącym się coraz większym zainteresowaniem ICO (Inicial Coin Offering). ICO jest całkowicie nowym spojrzeniem na Venture Capital oraz cały proces pozyskiwania środków przez startupy. Swoje prelekcje wygłoszą:


Mikko Ohtamaa – CTO platformy TokenMarket
Crowdfunding your project through ICO

Zoe Adamovicz / Co Founder and CEO  Neufund
Startup Asset Tokenization

Jacek Czarnecki / Technology Lawyer at Wardynski & Partners
ICO’s and the Law

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00, a po godzinie 22:00 rozmowy przeniosą się do STIXX Bar & Grill gdzie odbędzie się afterparty.

Strona wydarzenia na FBWarsaw Block: The Monthly Blockchain Event: ICO Edition

Rezerwacja BiletówEVENTBRITE

Previous Poloniex usuwa 17 walut. Wypłać swoje środki
Next coinformacje.pl/research

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *