Bitcoin & Blockchain conference – 19.05.2017 Praga, Czechy


19 maja 2017 roku w stolicy Czech odbędzie się Blockchain & Bitcoin Conference Prague – wydarzenie dedykowane rozwojowi walut kryptograficzncyh oraz blockchainowi. Goście będą mogli spotkać działaczyi propagatorów zdecetralizowanej ekonomii, deweloperów oraz przedsiębiorców blockchain. Na terenie wystawy będzie można również zapoznać się z dedykowanym sprzętem.

Praga jest jednym z najważniejszych bitcoinowych enklaw w Europie. W całym miejście można znaleźć ponad sto miejsc aktceptujących waluty kryptograficzne włączając w to miejsca przyjmujące tylko bitcoin, bez walut fiat! Pracownicy w takich miejscach zazwyczaj otrzymują wypłaty w kryptowalutach, dzięki czemu zależy im na dotarciu do jak największej liczby klientów.
Za Bitcoiny w Pradze można zjeść obiad, przenocować w hotelu oraz zapłacić za swoją edukację czy szereg innych podstawowych usług.

Mieszkańcy Czech są bardzo dojrzałym technologicznie społeczeństwem i takie technologie jak płacenie bezdotykowe za pomocą specjalnych chipów jest bardzo popularne.
Tematy poruszane na konferecji będą zawierały rozwój kryptowalut, blockchain w Govtech (usługach rządowych), serwisy blockchainowe w Fintech oraz szeroko pojęte interpretacje prawne. Uczestnicy będą ogli zapoznać się z istniejącymi projektami od fazy projektowania po wejście na rynek oraz monetyzacje.

Organizatorem jest Smile-Expo, które ma w swoim portfolio między innymi bardzo udane konferencje blockchainowe w Tallin, Moskwie, St. Petersburgu czy Kijowie.

COINFORMACJE jest oficjalnym partnerem wydarzenia, dzięki czemu z  kodem BBConfPrague mamy możliwość kupna biletów 20% taniej!
prague.blockchainconf.world

Previous Vitalic Buterin: W ethereum nie będzie górników
Next Swift przenosi się na blockchain Hyperledger

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *